piątek, 13 marca 2015

Save the date

Jeżeli macie już ustaloną datę ślubu, oraz udało wam się zarezerwować termin w kościele lub urzędzie, spójrzcie na ciekawostkę, która bardzo chętnie praktykowana jest na zachodzie, a póki co jest jeszcze niezbyt popularna w Polsce. 

Chodzi oczywiście o tradycję SAVE THE DATE. Nawet jeżeli do waszego ślubu pozostało jeszcze dużo czasu, warto zakomunikować światu że zamierzacie się pobrać, i znacie już konkretną datę uroczystości. Pozwoli to potencjalnym gościom na wstępne zaplanowanie czasu, aby móc pojawić się na waszym ślubie.

Mamy to szczęście żyć (i brać ślub ;-) ) w czasach, kiedy nie musimy ograniczać się do tradycyjnej metody komunikacji. Istnieje tak wiele bardzo pomysłowych rozwiązań, które zachwycą każdego, a przy okazji dają mega kopniaka do dalszych działań. Medium, które wykorzystywane jest najczęściej jest obecnie oczywiście facebook, gdzie wszelkie informacje przemieszczają się z prędkością zawrotną. Jednak może do tego służyć tak naprawdę każdy inny komunikator, blog, strona internetowa lub zwyczajny mailing. Przyjrzyjcie się poniższym rozwiązaniom i pomyślcie, czy warto wypróbować któreś w waszym przypadku. Wiele z nich można zrobić zupełnie samemu! A dla zapracowanych istnieje także opcja zamówienia takiej usługi u profesjonalnych grafików lub fotografów/kamerzystów. Przy tej okazji można zrobić także sesjęnarzeczeńską, która zyskuje coraz większą ostatnio popularność.

(źródło: Danielle Pereira)

(źródło: marina guimarães)
(źródło: Tracy Goetter)
(źródło: Laura)
(źródło: cher)
(źródło: David)
(źródło: Michael Savino)
(źródło: Chelsey Barnes)
(źródło: Ferrous Büller)
(źródło: Amy)
(źródło: Emily May)
(źródło: Nick Richards)
(źródło: Ross Huggett)
(źródło: William Arthur Fine Stationery)
Więcej ciekawych propozycji znajdziecie na Pinterest Ślubna Inspiracja!Podoba wam się taki pomysł? Uważacie, że save the date ma sens, i może przyjąć się w Polsce?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz